Al ain je kralj azije: Iznenadili Ronalda i Mitrovića, sada u finalu srušili Jokohamu!

Hot sport pre 31 dana

Fudbaleri Al Aina iz Ujedinjenih Arapskih Emirata osvojili su Azijsku Ligu šampiona Fudbaleri Al Aina osvojili su Azijsku Ligu šampiona nakon što su u drugoj utakmici finala na svom terenu deklasirali Jokohamu rezultatom 5:1, čime su ukupnim rezultatom 6:3 obezbedili trofej.

Strelci za domaću ekipu bili su Sofijan Rahimi, koji je mrežu zatresao u 8. i 67. minutu, Kaku iz penala u 33. minutu, te Kodjo Laba koji je dodao dva gola u sudijskoj nadoknadi, u 90+1. i 90+5. minutu. Jedini gol za Jokohamu postigao je Jan u 40. minutu. Presudan trenutak na utakmici desio se u 45+10. minutu kada je Vilijam Pop iz Jokohame dobio crveni karton, ostavivši svoj tim sa igračem manje tokom čitavog drugog poluvremena. Prva utakmica finala, koja je