„Dizelka“ blizu opstanka: Duo Hajdin-Romanić doneo bitnu pobedu Pančevcima protiv Inđije! (video)

Hot sport 30.05.2024

Inđija je imala veliku priliku da izjednači na samom kraju utakmice! Fudbaleri Železničara iz Pančeva zabeležili su važnu pobedu u prvoj utakmici baraža za opstanak u Super ligi Srbije, nadmašivši Inđiju rezultatom 2:1.

Susret, koji se odigrao u Loznici, doneo je Pančevcima značajan korak ka zadržavanju u najvišem rangu srpskog fudbala. Pančevci su dominirali tokom većeg dela prvog poluvremena, sa Lazarom Romanićem kao ključnim igračem. Romanić je postigao oba gola za Železničar u devetom i 21. minutu, uz asistencije Stefana Hajdina. Ova rana prednost omogućila je Železničaru da kontroliše tok utakmice, dok je Inđija uspela da smanji rezultat tek u 75. minutu preko Milana Janjića.