UŽIVO - Mitrović kaznio sve promašaje Šveđana, Srbija na putu do trijumfa!

Sportske.net 08.06.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Srbije postigli su još jedan pogodak na utakmici protiv Švedske. "Orlovi" su udvostručili svoju prednost u 60. minutu kada je Aleksandar Mitrović odlično reagovao posle dodavanja Filipa Mladenovića i iz prvog dodira zatresao mrežu Olsena.

Ređale su se prilike Švedske početkom drugog poluvremena, probali su Elanga, Lindelef, a veliku priliku propustio je Isak, dok se u tim situacijama posebno istakao Predrag Rajković. Srbija je ove promašaje umela da kazni, Mitrović je konačno dočekao pravu priliku i iz prvog pokušaja udvostručio prednost protiv Šveđana. "Šveđani igraju fudbal, mi dajemo golove", rekli bi neki, ali sa ovakvim ishodom nemamo problem... Goal: Aleksandar Mitrović | 🇸🇪 Sweden 0-21 Serbia