(Poluvreme) zvezda gubi u Rusiji: Zenit mnogo opasniji od šampiona Srbije! (video+livestream)

Hot sport 08.07.2024

Zvezda će morati odlučnije u nastavku Fudbaleri Crvene zvezde igraju verovatno najvažniji meč u sklopu letnjih priprema protiv ekipe Zenita iz Sankt Peterburga, a rezultat na poluvremenu je 1:0 za Ruse.

Nije dobro krenulo po šampiona Srbije. Već u 5. minutu susreta domaćin stiže do vođstva spektakularnim pogotkom Klaudinja. Ozbiljne muke za Mimovića. Preko leve strane Mostovoj i Vendel prave ozbiljne probleme mladom beku Crvene zvezde. Prvak Srbije je u 20. minutu imaju svoju šansu. Dalsio je šutirao iz daljine, ali nažalost nije bio dovoljno precizan da ugrozi Ruse. Ivan Guteša spasava Zvezdu u 32. minutu. Odlična kontra Zenita gde se Mostovoj našao sam jedan na