Budućnost juri minus jedan u Podgorici, sjajni Mijatović…

Sport klub 25.07.2024  |  Autor: Svetozar Janičić

Fudbaleri Budućnosti poraženi su u Sofiji od ekipe CSKA 1948, koja je osnovana pre osam godina, sa 1:0, briljirao je golman Milan Mijatović, imala je i Budućnost svoje šanse, a na osnovu viđenog u prvom meču, Podgoričani mogu da se nadaju da pred svojim navijačima mogu da stignu do trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije.

Izabranici Ivana Brnović nastojali su da zatvore sve prilaze svom golu i bili su prilično uspeni u tome. Ekipa iz Sofije je doduše stvorila dve dobre prilike, ali je na visini zadatka bio reprezentativni golman Milan Mijatović. Kada je delovalo da će prvo poluvreme biti završeno bez golova, usledila je velika greška defanzivne linije Podgoričana, koju je materijalizovao Birsent Karagaren. U nastavku meča, Budućnost je krenula daleko ofanzivnije ka golu CSKA, imala