Stanojević: ''Partizan ima ogroman budžet i previše plaća igrače. Ne treba tako!''

Sportske.net 26.07.2024  |  Sportske.net

Tokom današnje pres konferencije pred sutrašnji prvenstveni susret sa Jedinstvom (subota, 20h), trener Partizana Aleksandar Stanojević se na pitanja novinara još jednom osvrnuo na debakl u Lublinu protiv Dinama iz Kijeva u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Partizan je taj meč izgubio sa 6:2, a Stanojević je pre svega nezadovoljan igrom u napadu, iako to po rezultatu naizgled deluje drugačije. ''Jedino što mogu da kažem da je nenormalno, jeste to što smo primili tri gola za pet minuta, to su jedine nenormalne stvari. Mi smo bili korektni u fazi odbrane, ali u fazi napada nismo igrali ni pet minuta onako kako je trebalo da igramo. Nisam uopšte zadovoljan celim tokom utakmice, to uopšte nije sporno. Pokazali smo da