Delije poludele nakon remija: Navijači Crvene zvezde napali igrače, a ni Milojević nije pošteđen!

Hot sport 28.07.2024

Zvezda sinoć nije opravdala status favorita Crvena zvezda se suočila s neočekivanim izazovom na domaćem terenu, odigravši nerešeno 2:2 protiv Mladosti iz Lučana u drugom kolu Superlige Srbije.

Iako su crveno-beli uspeli da izbegnu poraz golovima u poslednjim minutima, nezadovoljstvo navijača zbog igre i taktike nije izostalo. Zvezda je dominirala veći deo meča, ali je nesalomivi golman Mladosti, Saša Stamenković, u više navrata uspeo da sačuva svoju mrežu netaknutom sve do 86. minuta. U tom trenutku, golom Duartea, Zvezda je smanjila prednost gostiju, a zatim je Endiaje doneo izjednačenje u dramatičnoj završnici. Trener crveno-belih, Vladan Milojević,