Mali broj golova, ali iznenađenja ima: Nišlije nadigrale TSC, Spartak ostao neporažen protiv Čuke!

Hot sport 28.07.2024

Dva domaćina, a nijedan na svom stadionu! Radnički iz Niša je u neobičnoj ulozi domaćina u Leskovcu, uspeo da zabeleži značajnu pobedu nad ekipom TSC-a iz Bačke Topole rezultatom 1:0.

Početak utakmice bio je nervozan, sa nekoliko promašenih prilika s obe strane. Bosić i Lazetić su imali svoje šanse, ali su ostali neprecizni. Ključni trenutak nastao je u 52. minutu, kada je Andreja Stojanović, nakon lepe akcije s Joom, postigao odlučujući gol sa oko dvadeset metara, prepunivši mrežu protivnika. TSC je morao da poveća rizik kako bi došao do izjednačenja, što je dovelo do dodatnog pritiska i nervoze među gostujućim igračima. U 85. minutu, Radin je