Partizan se samouništava u humskoj: Defanzivac crno-belih skrivio penal i doveo svoj tim u bezizlaznu situaciju! (video)

Hot sport 31.07.2024

Još jedna kardinalna greška koja će skupo koštati Partizan Fudbaleri Partizana igraju revanš utakmicu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Dinama iz Kijeva.

Nakon što je odbrana crno-belih napravila kardinalnu grešku u 16. minutu nešto slično dogodilo se i u drugom poluvremenu. Neoprezno je startovao Svetozar Marković na Vladislava Vanata u 66. minutu susreta, a glavni arbitar meča pokazao je na belu tačku. Udvostručili su Kijevljani prednost sa penala, a siguran sa bele tačke bio je baš faulirani Vanat. ⚽️ Goal: Vladyslav Vanat | Partizan 0-2 Dynamo Kyiv Vladyslav Vanat made no mistake in the penalty