(Poluvreme) Partizan gubi u humskoj: Dinamo Kijev nastavlja da teroriše odbranu crno-belih! (video)

Hot sport 31.07.2024

Partizan se jednom nogom nalazi na ivici eliminacije Fudbaleri Partizana igraju revanš utakmicu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Dinama iz Kijeva, a rezultat na poluvremenu je 0:1.

Prva ozbiljnija prilika na meču viđena je u 11. minutu. Probao je Svetozar Marković posle kornera, ali je njegov pokušaj bio slab. Ukrajinski tim je poveo sa 1:0 od 16. minuta pogotkom Jarmolenka. Pogrešio je Kalulu na sredini terena, sevnula je kontra koju je Jarmolenko pretvorio u gol. U 34. minutu zapretili su fudbaleri Dinama preko Šeparenka. Probao je Ukrajinac sa nekih 18 metara, međutim nije uspeo da se upiše u strelce. Do kraja poluvremena je Partizan