Magični preokret Noleta u drugom setu: Novak Đoković srušio Stefanosa Cicipasa za polufinale Olimpijskih igara!

Hot sport 01.08.2024

Novak Đoković je mađioničar! Novak Đoković se je savladao Stefanosa Cicipasa u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Parizu Stefanosa Cicipasa 2:0, posle neverovatnog preokreta u drugom setu.

Meč je počeo agresivno Srbin od samog starta i već u drugom servis gemu svog rivala stigao do brejka, i iskoristio nešto sporiji ulazak u meč rivala. Potom je čuvao svoj servis do rezultata 5:3, gde je servirao za set, i uspešno setkao prednost uz sjajan poen na set lopti, koji je dobio neverovatnim pasing forhendom. Nakon 44 minuta igre, srpski teniser je na semaforu došao do seta prednosti. Novak je prvi dozvolio brejk Cicipasu pri rezultatu 1:0 za Grka, Nole je