Kiks Partizana u Zaječaru: Var zaustavio crno-bele da upišu pobedu protiv IMT-a! (video)

Hot sport 11.08.2024

Partizan na kraju nije uspeo da se vrati u Humsku sa sva tri boda! Fudbaleri Partizana su na gostovanju ekipi IMT-a u Zaječaru u okviru meča 4. kola Superlige Srbije odigrali nerešeno 0:0.

Prvu dobru priliku crno-beli su imali u 23. minutu. Đorđe Jovanović je pokušao iz daljine da lobuje Belića, ali nije imao previše uspeha. IMT je u 32. minutu imao kapitalnu šansu. Lutovac je imao priliku da donese prednost domaćinu, ali je Jovanović spasio Partizan u situaciji jedan na jedan. Partizan je manje više do kraja poluvremena delovao prilično bezopasno. IMT je pokazao zube vice prvaku Srbije, a prava drama se tek očekuje u nastavku.