Živkovićeva bomba nije bila dovoljna: PAOK u poslednjoj sekundi ispustio plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona! (video)

Hot sport 13.08.2024

Velika drama u Solunu! Fudbaleri PAOK-a završili su svoje učešće u ovogodišnjim kvalifikacijama za Ligu šampiona nakon što su u trećem kolu eliminisani od strane Malmea.

Utakmica u Solunu završena je rezultatom 3:3 u regularnom vremenu, dok su Šveđani u produžecima postigli odlučujući gol koji im je osigurao prolaz u plej-of. Prvi susret u Švedskoj završen je rezultatom 2:2. Malme je bolje otvorio meč u Solunu, a do prednosti su stigli u 10. minutu preko Nanasija. PAOK je uspeo da preokrene rezultat zahvaljujući golovima Tajsona i Kulierakisa, ali je Nanasi ponovo izjednačio u poslednjim trenucima prvog poluvremena. I dok se činilo