Baš šteta: Borac bio blizu velikog iznenađenja, velika greška Manojlovića, pa penali presudili Banjalučanima!

Hot sport pre 22 dana

Tako blizu… U uzbudljivom dvomeču u evropskom kvalifikacijama, prvi susret u Mađarskoj završio je bez golova, a ni revanš u Banjaluci nije doneo razrešenje tokom osnovnog vremena.

Nakon 90 minuta bez pogodaka, utakmica je ušla u produžetke. U dodatnih 30 minuta igre viđeno je po jedan gol na obe strane, što je rezultiralo rezultatom 1:1 i odveo meč u penal-seriju. Ferencvaroš je na kraju pobedio sa 3:2 na penale. Naročito je zanimljivo što su tri igrača Borca u toj seriji promašila potpuno golove! Borac je uspeo da postigne prvi gol u produžetku, tačnije u 103. minutu. Nakon kornera koji je izveo Hrelja, Srđan Grahovac je uspeo da pogodi