Italija primila najbrži gol u Ligi nacija, pa pokorila ''Park prinčeva'', Belgija rutinski sa Izraelom

Sportske.net pre 12 dana  |  Sportske.net

U centru pažnje bio je duel na ''Parku prinčeva'' u Parizu, gde je reprezentacija Italije kao gost savladala Francusku rezultatom 1:3.

Tek što je počela utakmica, Di Lorenco je izgubio loptu na desnoj strani, Bredli Barkola ju je osvojio i ušao u kazneni prostor gostiju, izbio oči u oči sa Donarumom i savladao ga preciznim šutem sa desetak metara, u - 14. sekundi meča, za vođstvo Francuske od 1:0! Italija je mogla do izjednačenja samo pet minuta kasnije, ali je šut Fratezija zaustavila prečka. Ipak, ''azuri'' prelepim golom Dimarka stižu do izjednačenja. Isticao je 30. minut meča, Kambijazo je sa