Radnički izdominirao u Loznici: Meč obeležio momak koga se Partizan olako odrekao! (video)

Hot sport pre 1 dan

Ubedjiv trijumf Kragujevčana! Fudbaleri kragujevačkog Radničkog ostvarili su ubedljivu pobedu protiv IMT-a sa 4:0 u odloženom meču drugog kola Superlige Srbije, odigranom u Loznici.

Posebno se istakao 18-godišnji Bogdan Mirčetić, koji je stigao iz Partizana. Mladi napadač je postigao dva gola u prvih 18 minuta. A post shared by Mozzart Bet Super liga Srbije (@superligasrbije_official) Prvi gol je postigao nakon asistencije Kilijana Bevisa u 13. minutu, dok je drugi bio impresivan lob udarac sa 25 metara, nakon što je iskoristio istrčavanje golmana Nemanje Belića. U nastavku meča, Radnički je iskoristio penal koji je realizovao Evandro, a