Novi šok za Modre: Dinamo ubedljivo izgubio od poslednjeplasiranog Slaven Belupa

Sportski žurnal pre 4 sati

Dinamo je osvojio sedam poslednjih titula hrvatske lige, dok im je ovo treći poraz zaredom, nakon poraza u derbiju od Hajduka iz Splita rezultatom 1:0 i ubedljivog poraza od Bajern Minhena u Ligi šampiona rezultatom 9:2

Fudbaleri Dinamo Zagreba izgubili su danas kao gosti od poslednjeplasiranog Slaven Belupa 1:4, u sedmom kolu hrvatske lige. Dinamo je poveo golom Bruna Petkovića u 32. minutu. Izjednačujući gol za Slaven Belupo postigao je Ljuban Crepulja u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena. Prednost domaćinu doneo je Adrijan Liber golom u 67. minutu. Vođstvo je povećao Ivan Dolček golom u 74. minutu, da bi konačan rezultat postavio Ilija Nestorovski golom tri minuta