Leverkuzen u nadoknadi do lude pobede nad Volfsburgom 4:3!

Sport klub pre 5 sati  |  Autor: Stefan Davidović

U duelu četvrtog kola Bundeslige aktuelni šampion Bajer Leverkuzen je pred svojim navijačima savladao Volfsburg sa 4:3, posle čak tri preokreta i neverovatne drame! Volfsburg je uz dosta sreće stigao do prednosti već u petom minutu, kad je lopta pogodila defanzivca domaćih Mukijelea i završila u mreži.

Devet minuta kasnije, Leverkuzen uspeva da izjednači, Džaka je dodao loptu Florijanu Vircu a ovaj sa 16 metara iz prve pogodio za 1:1. U 32. minutu, posle kornera koji je izveo Grimaldo Jonatan Ta postiže gol glavom za preokret domaćih. Spektakularno prvo poluvreme završeno je novim preokretom, ovoga puta u režiji Volfsburga. Prvo Bornau u 37. minutu, a potom Svanberg u nadoknadi i gosti su na odmor otišli sa prednošću 3:2. U nastavku smo videli potpunu dominaciju