(Poluvreme) zvezda pred pobedom u derbiju: Partizan pretio ali uzalud, Šerif i Silas strelci! (video)

Hot sport pre 4 sati

Velika prednost Zvezde! Fudbaleri Partizana dočekali su Crvenu zvezdu u okviru 9. kola Superlige Srbije i nakon prvih 45 minuta gosti vode sa 2:0.

Jedini pogodak postigao je Šerif Endijaj sa bele tačke u 24. minutu. Lopta je pogodila Kovača u ruku. To sudija Simović nije prvobitno video, ali je nakon intervencije VAR sobe otišao da pogleda snimak. Nije ga dugo gledao i odlučio da promeni odluku i dosudi penal. Pogodio je Jovanović stranu, ali je Šerif izuzetno jako pucao i doneo prednost Zvezdi. Desetak minuta kasnije videli smo najbolju priliku na meču za crno-bele, kada je bek Jurčević zatresao prečku gola