Nova OFK-ova goleada i umalo preokret u finišu!

Sportske.net pre 4 sati  |  Sportske.net

Ekipa OFK Beograda, povratnika u elitno društvo, ostvarila je večeras i sedmu pobedu u deset odigranih kola Superlige Srbije. ''Romantičari'' su u Zaječaru bili bolji i od IMT-a, uz još jednu ''kišu golova'' - 4:3 na kraju za OFK Beograd.

Poveli su gosti u 16. minutu meča, kada je Do Kouto savladao golmana Balšu Popovića, ali je brzo usledio odgovor OFK Beograda. Nikola Mituljikić je u 37. minutu doneo izjednačenje domaćima, a pred sam kraj prvog poluvremena Vukićević je na asistenciju Kneževića pogodio za preokret - 2:1. Drugo poluvreme proteklo je u znaku surinamskog napadača Gleofila Vlajtera koiji je postigao dva gola, najpre u 58, pa u 69. minutu i činilo se da je tada pitanje pobednika bilo