Koliko je Radnički zaista zaradio od Aleksićevog transfera, kakva je dinamika isplate novca i zašto nema nove travnate podloge na ''Čika Dači''?

Sportske.net 02.10.2024  |  Sportske.net

Kragujevački Radnički 1923 je posle istorijskog plasmana na evropsku scenu, tokom leta realizovao i istorijski transfer.

Mladi vezista Milan Aleksić se sa ''Čika Dače'' preselio u engleski Sanderlend, a u medijima su se pominjale sume od 3.5 do četiri miliona evra koliko bi kragujevački superligaš trebalo da zaradi na ime obeštećenja. Konkretnije informacije o vrednosti ovog transfera, ali i dinamici isplate novca je u intervjuu za '' Glas Šumadije'' izneo generalni direktor Radničkog Igor Konatar koji je takođe podsetio i da nije samo Aleksićev transfer tokom leta doneo zaradu

Pročitajte još

U interesu srpskog rvanja

Sportski žurnal pre 6 dana

Šampion doveo pojačanje iz Kragujevca

Sportski žurnal pre 10 dana

Povratak Stošićeve

Sportski žurnal pre 10 dana

Pantić ponovo na Lagatoru

Sportski žurnal pre 11 dana

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja