Trinkijeri opravdano besan na sudije evrolige: Treba mi most da skočim sa njega, Saša počinje utakmicu sa deset gratis bacanja! (video)

Hot sport pre 4 sati

Italijan je opravdano besan! U Pireju, Olimpijakos je u neizvesnoj utakmici savladao litvanski Žalgiris sa 74-68.

Domaćin je sjajno započeo utakmicu i završio prvu četvrtinu sa ubedljivih 21:6. Međutim u nastavku utakmice, litvanski tim se postepeno dizao, da bi trojkom Franciska stigli na -2 na minut i po do kraja. U pobedničkoj ekipi se istakao Saša Vezenkov sa 17 poena i 11 skokova, dok je drugi bivši NBA košarkaš Evan Furnije dodao 15. U ekipi Žalgirisa Sirvidis je imao 17 poena a Francisko je dodao 13. Nakon meča, orpavdano je besan bio Andrea Trinkijeri koji je ponovo