Baždarovi golovi izazvali buru na Kanarskim ostrvima: ''Sudija, kako ružno lice imaš''

Sportske.net pre 3 dana  |  Sportske.net

Preneli smo sinoć, ekipa Saragose je u meču devetog kola španske Segunde kao gost na Kanarskim ostrvima savladala ekipu Tenerifa sa 3:2, i to posle velikog preokreta u poslednjih dvadesetak minuta meča.

Ekipa Tenerifa je imala vođstvo od 2:0, ali i igrača manje još od 24. minuta utakmice, pa je u finišu posustala, što su gosti iskoristili i napravili preokret uz dva gola našeg Sameda Baždara. Ali, posle meča domaći su bili besni na sudiju, pogotovo što ih je ovaj poraz ostavio na poslednjem mestu na tabeli. ''Neka ljudi govore sudiji šta hoće, ali mene će sankcionisati i onda ću sa tribina gledati utakmicu u Granadi. U ovoj zemlji sloboda izražavanja nije baš