POLUVREME - Zvezdin Nišlija nemilosrdan prema ''svojima''!

Sportske.net pre 4 sati  |  Sportske.net

Ubeldjiva prednost Crvene zvezde na ''Marakani'' protiv niškog Radničkog u prvoj utakmici 12. kola Superlige Srbije - 3:0! Samo tri minuta je mreža gostiju ostala netaknuta, a onda je Zvezdin Nišlija Luka Ilić izveo solo-prodor kroz sredinu, ušao u kazneni prostor i efektno smestio loptu u donji desni ugao gola golmana Manojlovića - 1:0.

Nešto kasnije su i gosti pripretili preko Vanje Ilića sa ivice kaznenog prostora, ali njegov udarac nije bio precizan. U 16. minutu Luka Ilić je odlično izveo slobodan udarac iskosa sa desne strane, gađao je suprotni ugao, ali je lopta pogodila stativu. Taj odbitak je pokušao da u mrećžu sprovede kapiten Spajić, ali se tom prilikom sudario sa Jamkamom i prilika je propala. Prvi ozbiljniji problem za Zvezdu je povreda Jegora Pruceva koji je u 29. minutu morao da