Sudije katastrofalno sudile završnicu utakmice: Ogroman broj grešaka u finišu meča Zvezde i Barselone!

Hot sport pre 9 sati

Jasno je da nije bilo na nivou suđenje! Košarkaši Crvene zvezde, poraženi su u 4. kolu Evrolige u Beogradskoj areni od Barselone, nakon produžetka, rezultatom 98:94, a junak pobede gostujućeg tima, bio je bivši kapiten Partizana, Kevin Panter.

Ipak, meč su obeležile sudije, odnosno trojka Robert Lotermozer, Mikele Rosi i Vasiliki Caruha, pa se zbog njihovih ogromnih propuisa oglasila Evroliga saopštenjem koje prevodimo i prenosimo. – U vezi sa spekulacijama oko poslednjih minuta četvrte četvrtine utakmice između Crvene zvezde Meridianbet Beograd i FK Barselone 18. oktobra 2024. godine, nalaz Euroleague Basketball je sledeći: Sa 1:56 do kraja meča, Džoel Bolomboj je primio pas i stekao kontrolu nad loptom