Hrabra zvezdina deca uzela bod na paklenom gostovanju: Monako nije uspeo da savlada crveno-bele! (video)

Hot sport pre 4 sati

Odlična defanzivna partija! Crvena zvezda do 19 godina uspela je da ostane neporažena u Monaku protiv vršnjaka iz Kneževine i tako upiše premijerni bod u Ligi šampiona za mlade.

Konačan rezultat meča iznosio je 1:1, što je veliki podvik za srpski klub protiv jakog rivala. Poluvreme na utakmici omladinaca. Gol za Zvezdu postigao je Uroš Sremčević. 🔴⚪️ #fkcz pic.twitter.com/1OdkQNddFO — FK Crvena zvezda (@crvenazvezdafk) October 22, 2024 Crveno-beli su poveli preko Sremčevića nakon svega osam minuta igre, te tako upisali prve minute u prednosti ove sezone u takmičenju. Ipak, to je trajalo svega tri minuta, jer je domaćim ekspresno izjednačio