Zvezda skuplja lekcije od najboljih: Endiaje špic broj jedan, Maksimović za velika dela, Ilić nije Glazer, penal bi sve promenio…

Sportski žurnal pre 2 sata

Crveno-beli u Monte Karlu pokazali psihološku nestabilnost i nesposobnost da svih 90 minuta budu na istom energetskom nivou

Crvena zvezda je i na drugom gostovanju u Ligi šampiona doživela ubedljiv poraz. Bacio je Monako na kolena crveno-bele u drugom poluvremenu, slavio sa 5:1, pokazavši našeg prvaku koliko je daleko od najboljih evropskih timova, mada možda ni Kneževi nisu top klasa. Mnogo je problema u igri izabranika Vladana Milojevića, previše grešaka, propusta, lutanja u traženju idealne formacije i sistema. Pokušali smo da kroz 11 tačaka apostrofiramo najvažnije nedostatke, da