Srbija golom u finišu izborila remi u Bosni, na domaćem terenu traži finale baraža za EURO!

Sportske.net pre 4 sati  |  Sportske.net

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije odgigrala je nerešeno, 2:2, kao gost protiv Bosne i Hercegovine u prvoj utakmici polufinala baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo naredne godine.

Srbija je tako ostvarila povoljan rezultat pred revanš čiji ćemo biti domaćini za četiri dana. Povele su Bosanke u 20. minutu golom Emine Ekić, a "nezaustavljiva" Nina Matejić donela izjednačenje Srbiji osam minuta kasnije. Domaćin je ponovo stekao prednost u 52. minutu kada je mrežu Srpkinja zatresla Milena Nikolić, ipak naše dame su tri minuta pre kraja golom Vesne Milivojević izborile remi i povoljniju situaciju pred odlučujućih 90 minuta. Pobednik ovog meča u