POLUVREME - Spektakl u "Derbiju Italije", pet golova, "rolerkoster", dva penala, Vlahović u metu, Inter vodi!

Sportske.net pre 4 sati  |  Sportske.net

U Milanu je u toku veliki derbi devetog kola Serije A između Intera i Juventusa, a posle 45 minuta igre i istinskog spektakla rezultat je 3:2 za šampiona Italije.

U uvodnih 15 minuta nije viđeno ama baš ništa vredno pomena, osim što je Inter imao veći posed lopte. A onda sjajna akcija domaćih po desnoj strani, probili su Damfris i Pavar, ovaj drugi je centrirao u kazneni prostor, a tamo je Danilo nespretno reagovao, oborio Tirama i skrivio penal. Neumoljiv sa 11 metara bio je Zjelinski, za 1:0. Juve je brzo odgovorio i iz svoje prve šanse izjednačio u 20. minutu. Kabal je poslao idealnu loptu u šesnaesterac za Mekenija,