Šampanjac, tompusi i svetislav pešić koji peva navijačke pesme! Nesvakidašnje slavlje u svlačionici Barselone! Bilo je tu svega (video)
Kurir 18.02.2019
Neverovatan meč u finalu španskog kupa i trijumf ekipe Svetislava Pešića za infarkt, ali nije tu sve bilo gotovo. Slavlje je tek bilo hit!
Posle 45 minuta antologijske borbe, Katalonci su slavili na postolju u domu najvećeg rivala - prvi put od 2011. godine. Tamo ih je doveo Ante Tomić, odlučujućim pogotkom u poslednjim sekundama produžetka, kojim je vratio pehar u "Palau Blaugranu". Upravo je hrvatski centar podigao pehar i počeo slavlje, posut konfetama, nakon vanserijskog meča i dve sudijske greške, o kojima će se narednih dana pričati koliko i o toku ove utakmice. Slavlje sa