Za godinu dana zaradili više od 5,5 miliona evra: Ovo je detaljan spisak menadžera koji su profitirali od Zvezde i Partizana!

Kurir 28.03.2019

Period između 21. marta 2018. godine i 29. marta 2019. godine bio je i te kako berićetan za pojedine posrednike u transferima Crvene zvezde i Partizana, saopštio je Fudbalski savez Srbije.

Prema pisanju FSS posrednici su najviše zaradili od transfera fudbalera Crvene zvezde, logično pošto su crveno-beli najviše kupovali i prodavali, pa je ukupna suma 4.789.999.59 evra. Sa druge strane u Partizanu je dosta manji novac u opticaju, pa su crno-beli zato posrednicima iskeširali sumu od 849.360 evra. S tim da crno-beli u većini slučajevia nisu islatili provizije, kao što stoji u podacima koje je objavio Fudbalski savez Srbije. Upravo je

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja