Milojević posle Apolona: Bilo je nekih situacija koje bi u našem prvenstvu možda bile faul! Igrači su dobro to je najvažnije (kurir TV )

Kurir 25.06.2019

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su na pripremama protiv kiparskog Apolona (1:1), a trener Vladan Milojević ovako je prokomentarisao meč u Austriji.

Specijalni izveštač Kurira iz Austrije - Aleksandar Radonić - Bila je dobra utakmica, iako je vremena stvaralo probleme. Generalno samm zadovoljan onim što smo radili i što treba da implementiramo u našu igru. Mislim da smo dobro trčali. Neki igrači su imali veću minutažu i sada treba da se odmorimo, kako bi naredna dva meča svi u proseku igrali po 90. minuta, rekao je trener tima sa Marakane. On se potom osvrnuo na kvalitet kiparskog tima. -

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja