Železničar furiozno protiv Crvene zvezde, uprkos organizovanom navijanju za Beograđane

Južne vesti 09.02.2020  |  M. Jovanović Južne vesti

Prvi zvanični meč u hali "Čair" u 2020. godini rukometaši Železničara će i te kako pamtiti po dobrom - revanširali su se Crvenoj zvezdi za poraz u prvom delu sezone, i to u velikom stilu.

Pred 1.800 gledalaca i uz organizovano navijanje za beogradski klub, Nišlije su slavile sa 31:19, a posebno su dominantni bili u prvom poluvremenu, u kome su primili samo šest golova. Čak četiri minuta bilo je potrebno crveno-belima da po prvi put na meču zatresu mrežu rivala. Do tada je domaćin već vodio sa 3:0. Ređali su se pred golom Beograđana Đorđe Spasić, Aleksandar Pavlović, Veljko Stanojević, Vladimir Jevtić, Aleksandar Stojanović, pa Boris Radivojević i