Atletiko zaključao Liverpul, sa golom prednosti ide na Enfild

RTS 18.02.2020

Fudbaleri Atletika pobedili su u Madridu Liverpul rezultatom 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Jedini pogodak za Madriđane postigao je Saul Nigez već u četvrtom minutu utakmice. Liverpul je meč završio bez šuta u okvir gola protivnika.

Domaći su do prednosti došli već u četvrtom minutu utakmice nakon prvog kornera koji je izveo Koke. Stefan Savić je samo zakačio loptu, ali se ona odbila od neopreznog Fabinja i kroz gužvu našla put do Saula Nigeza kojem nije bilo teško da neometan postigne pogodak. Fudbaleri Atletika su iskoristili rano vođstvo da se u odbrani povuku bliže svom golu i prepuste loptu Liverpulu koji je imao inicijativu ali nije uspevao ozbiljnije da ugrozi gol Jana Oblaka. Uprkos