Mančester junajted deklasirao Lids, Aston Vila nadigrala VBA

RTS 20.12.2020

Fudbaleri Mančester junajteda ubedljivo su nadigrali tim Lidsa sa 6:2 na svom terenu u utakmici 14. kola Premijer lige, a utakmicu su praktično dobili već u prvim minutima meča. Tim su do pobede sa po dva postignuta gola predvodili Bruno Fernandez i Skot Maktomini koji je svom timu prednost od 2:0 obezbedio već u prva tri minuta utakmice. U poslednjoj večerašnjoj utakmici fudbaleri Aston Vile su nadigrali VBA sa 0:3 na gostujućem terenu.

Već u prvom napadu u 2. minutu utakmice fudbaleri Mančester junajteda Bruno Fernandez je dodao loptu Skotu Maktominiju koji sa ivice šesnaesterca sjajnim šutom šalje loptu u mrežu Lidsa za 1:0. Samo minut kasnije u drugom napadu usledio je centaršut Antonija Marsijala koji Maktomini šalje u gol za 2:0, a potom se samo postavljalo pitanje sa koliko golova će Mančester junajted odneti pobedu. Goleada je nastavljena u 20. minutu golom Fernandeza i u 37. golom