Vošina prva prolećna pobeda mogla je da bude i ubedljivija

Dnevnik 18.02.2021  |  Dnevnik.rs

NOVI SAD: Posle bolje igre i prave dominacije u većem delu susreta fudbaleri Vojvodine nadigrali su poletni sastav Voždovca, a zbog toga što pobeda nije bila i ubedljivija mogu da “zahvale” vlastitom nesnalaženju pred golom Prekovića.

Ipak, konačnih 2:0 predstavljaju lepu nagradu crveno-belima, koji su sigurno koračali ka pobedi, koju su doneli Miljan Vukadinović i Petar Bojić. Predvođen neumornim kapitenom i kreatorom igre Nikolom Drinčićem, tim trenera Nenada Lalatovića u prvih 45 minuta uspostavio je potpunu prevlast na terenu, a šanse, ali i promašaji, nizali su se kao na traci. Počelo je prilikom Veljka Simića u 6. minutu, da bi isti fudbaler izašao “jedan na jedan” s golmanom Voždovca, ali