Partizanov lud preokret u Šapcu: Gubio od 2. minuta, pa teškom mukom "probio" Zvezdinog golmana

Telegraf 16.04.2021  |  Telegraf.rs

Briljirao je Miloš Gordić, čuvar mreže Mačve, koji je na pozajmici sa Marakane, ali je na kraju ipak primio dva gola, što je bilo dovoljno za slavlje crno-belih

Fudbaleri Partizana zabeležili su pobedu u Šapcu protiv Mačve od 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije! Bio je ovo lud meč u kojem je viđen tempo koji je bio iznad proseka za srpski fudbal, naročito u prvom poluvremenu. Bilo je golova na obe strane, a moglo je da ih bude još, posebno u golu Mačve, čiji je gol fantastično čuvao Miloš Gordić, koji je svojim odbranama sprečio bar pet čistih golova crno-belih. Na kraju su crno-beli golovima Takume Asana i Lazara Markovića