Бајић открио шта је рекао играчима одмах после пораза од Звезде, а шта је Радоњићу битно?

Спортске.нет 03.05.2021  |  Спортске.нет

Игокеа је пружила одличан отпор Звезди вечерас на старту плеј-офа АБА лиге, али је захваљујући много бољој игри у последњој четвртини Црвена звезда славила са убедљивих 76:61.

Одмах после меча, своје прве утиске су пред камерама Арене Спорт изнели тренери две екипе. Драган Бајић је, наравно, имао замерке на игру у послендјих десет минута. ''Честитао бих Звезди на заслуженој победи. Јако добро је изгледало прво полувреме, отерали смо далеко од коша главне Звездине нападачке опције, с тим да је било пада концентрације у одбрани. Оно што ме брине јесте друго полувреме, када смо изгубили континуитет у нападу и чврстину у одбрани. Рекао сам