Zvezda najbolja kad je najvažnije, ''čelična odbrana'' i sjajni Lojd zaustavili Igose!

Sportske.net 03.05.2021  |  Sportske.net

U prvoj utakmici polufinala plej-ofa ABA lige, Crvena zvezda je večeras u dvorani ''Aleksandar Nikolić'' savladala Igokeu rezultatom 76:61, povela sa 1:0 u pobedama i stigla na prag plasmana u finale.

Baš kao i nedavno u ligaškom delu takmičenja, Igokea je pružila odličan otpor favorizovanom domaćinu. Tokom prvog poluvremena tim Dragana Bajića bio je ravnopravan na terenu, šut za tri poena je odlično služio igrače Igokee, a pod košem je odličnu partiju prikazao i Nikola Jovanović, pa je na poluvremenu Igokea vodila sa 42:39. Ravnopravna borba nastavila se i početkom treće deonice, tokom koje je kasnije Zvezdin kapiten Branko Lazić pogodio tri važne trojke.