Bajić otkrio šta je rekao igračima odmah posle poraza od Zvezde, a šta je Radonjiću bitno?

Sportske.net 03.05.2021  |  Sportske.net

Igokea je pružila odličan otpor Zvezdi večeras na startu plej-ofa ABA lige, ali je zahvaljujući mnogo boljoj igri u poslednjoj četvrtini Crvena zvezda slavila sa ubedljivih 76:61.

Odmah posle meča, svoje prve utiske su pred kamerama Arene Sport izneli treneri dve ekipe. Dragan Bajić je, naravno, imao zamerke na igru u poslendjih deset minuta. ''Čestitao bih Zvezdi na zasluženoj pobedi. Jako dobro je izgledalo prvo poluvreme, oterali smo daleko od koša glavne Zvezdine napadačke opcije, s tim da je bilo pada koncentracije u odbrani. Ono što me brine jeste drugo poluvreme, kada smo izgubili kontinuitet u napadu i čvrstinu u odbrani. Rekao sam