Poraz Železničara za kraj sezone

Južne vesti 30.05.2021  |  N. M. Južne vesti

Rukometaši niškog Železničara poraženi su na svom terenu u poslednjem 14. kolu Arkus lige od pančevačkog Dinama sa 35:32 (17:17). "Želja" sezonu završava na četvrtom mestu na tabeli, a ranije je odlučen nastup na međunarodnoj sceni.

Odigrao je Železničar poslednji meč u Arkus ligi ove sezone i tim Đorđa Teodorovića je na svom terenu poražen od Dinama iz Pančeva. Ovaj poraz nije uticao na plasman niškog tima, koji će sezonu završiti na četvrtom mestu na tabeli. Susret 14. kola dobro je počeo za domaći tim, koji je golom Trkulje u 6. minutu imao veliku prednost od 6:2. Ipak, u narednih šest minuta gosti dolaze do izjednačenja, pa je rezultat bio 12:12 na polovini prvog poluvremena. U nastavku je