Stanojević: Bilo je samo da preživimo… Rikardo: Dobro za početak (video)

Sportski žurnal 04.07.2021

Fudbaleri Partizana pobedili su u Gornjoj Radgoni poljsku ekipu Krakovije sa 3:0, u prijateljskom meču. Crno-beli su poveli preko Slobodana Uroševića u 35. minutu, a do kraja poluvremena gol je postigao i Danilo Pantić u 45. Konačni rezultat je postavio Bojan Ostojić u 59.

Izveštač iz Gornje Radgone: VLADISLAV VLAJIĆ Trener Partizana Aleksandar Stanojević nije skrivao zadovoljstvo po završetku meča s Krakovijom, okončanog ubedljivim trijumfom crno-belih: - Bilo je ''samo da preživimo'': dosta smo napeti, naporno smo radili u prethodnom periodu. Danilo Pantić autorizovao je ''lepoticu''? - Bio je dobar, ulazio u šanse... Rikardo je, ponovo, ''debitovao''? - Dobili smo težinu u napadu... Pozitivan sud zaslužili su i defanzivci: