Stanojevićev prvi utisak, zadovoljstvo se vidi u svakoj rečenici

Sportske.net 04.07.2021  |  Sportske.net, TV Arena sport

Iako je crno-belima danas nedostajao veći broj igrača, poput Natha, mladog napadača Milovanovića, iskusnih bekova Obradovića i Brežančića, sjajnog Jovića, ali i Sume i Holendera koji nisu sa ekipom na pripremama u Sloveniji, Partizan je danas ubedljivo savladao poljsku Krakoviju rezultatom 3:0.

Golove su postigli Urošević i Pantić u prvom i Ostojić u drugom poluvremenu, a pogodaka je moglo da bude i više da su crno-beli iskoristili još neku od odličnih prilika. Svoje prve utiske sa ove utakmice trener Aleksandar Stanojević je izneo u razgovoru za Arenu Sport i veoma je zadovoljan onim što je video. ''Zadovoljan sam, bili smo dobri u prvom poluvremenu, ovo je težak pereiod posle jakih treninga, mogu da budem zadovoljan. Imali smo srednji pritisak, brzo smo