Partizan gazio slovački tim, a postigao samo jedan gol Crno -beli se žestoko ispromašivali i sa minimalcem drhte pred revanš video

Kurir 22.07.2021

Fudbaleri Partizana savladali su Dunajsku Stredu u prvoj utakmici 2.kola kvalifikacija za Ligu konferencija rezultatom 1:0

Jedini gol na meču postigao je Lazar Marković u 19. minutu. Crno-beli su odigrali odlično prvo poluvreme, imali su nekoliko dobrih prilika za gol ali su realizovali samo jednu, a jedan od glavnih "krivaca" za to je i golman slovačkog tima Martin Jedlička. Partizan je prvu šansu imao posle samo minut i po igre kada se u sjajnoj prilici našao Danilo Pantić, ali je Jedlička dobro intervenisao. Nakon toga pretili su Igor Vujačić, Rikardo Gomeš i Nemanja Jović, a