Prvi kiks đavola u sezoni: Mančesteru samo bod na gostovanju Sautemptonu! Minimalac Totenhema protiv Vulvsa, Kejn ponovo u sastavu

Kurir 22.08.2021

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas u gostima Vulverhempton sa 1:0, u drugom kolu engleske Premijer lige.

Pobedonosni gol za Totenhem postigao je Dele Ali iz penala u devetom minutu. Nakon dva kola, Totenhem ima obe pobede, dok je Vulverhempton upisao dva poraza. U narednom kolu, Totenhem će dočekati Votford, dok će Vulverhempton ugostiti Mančester junajted. U istom terminu, Sautempton i Mančester junajted odigrali su nerešeno 1:1. Poveo je Sautempton autogolom Freda u 30. minutu, da bi Junajted izjednačio u 55. minutu golom Mejsona Grinvuda. Mančester je, posle dva