Ronaldo pogodio, Vest Hem promašio penal za bod protiv crvenih đavola: Junajted slavio u Londonu, Brajton bolji od Lestera

Kurir 19.09.2021

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima ekipu Vest Hema sa 2:1, u utakmici petog kola Premijer lige.

Vest Hem je poveo u 30. minutu golom Saida Benrahme, deset minuta kasnije je izjednačio Kristijano Ronaldo, a pobedu Junajtedu doneo je Džesi Lingard u 89. minutu na asistenciju Nemanje Matića. Domaći tim je u 95. minutu propustio veliku šansu da stigne do boda na ovom meču. Arbitar Martin Etkinson je pokazao na penal posle igranja rukom Luka Šoa, a Mark Nobl je ušao sa klupe samo da bi izveo taj jedanaesterac. Medjutim, David de Hea je odbranio njegov udarac pa je