Puče Efes kao tikva! Nezapamćena bruka šampiona, pao slavio 26 razlike, Mejkon briljirao sa 34 poena (video)

Mozzart sport 27.10.2021

Ergin Ataman isključen sredinom treće četvrtine, Vasilije Micić odgledao utakmicu s klupe, Nemanja Nedović odigrao bez greške, Filip Petrušev dobio minute na kašičicu

Šampion Evrope razmontiran na sitne komade u Atini! Dobro ste pročitali, nije greška - Anadolu Efes pretrpeo je nezapamćenu katastrofu tokom gostovanja Panatinaikosu u Atini gde je pretrpeo već peti poraz u novoj sezoni Evrolige! Neobjašnjivo loše igra Efes, toliko da je Panatinaikos odneo pobedu sa više od 30 poena razlike.. Na kraju je bilo "samo" 26 razlike u najlepšoj večeri karijere Derila Mejkona - 95:69 (22:13, 30:22, 26:2, 17:14). Krenimo prvo od heroja