Dušan silni prava gol mašina: Vlahović sa dva gola dotukao Milan, Ibrahimović takođe dva puta tresao mrežu!

Kurir 20.11.2021

Izuzetan derbi kola u Firenci, po kišovitom vremenu "kiša golova" i prvi poraz Milan, a srpski reprezentativac na čelu liste strelaca u šampionatu Italije

Sa po dva gola, srpski reprezentativac i jedan od najtraženijih mladih igrača u Evropi Dušan Vlahović i iskusni napadač Zlatan ibrahimović, bili su u glavnim rolama na sinoćnom derbiju kola u italijanskoj seriji A u Firenci: Fiorentina - Milan 4:3 (2:0). Bio je to pravi fudbalski spektakl u Toskani, na kome je viđeno čak sedam golova. Domaćini su na poluvremenu imali prednost od dva gola, a kada je Vlahović u 60. minutu postigao treći gol za "ljubičaste", posle