Агонија "ђавола" настављена у Вотфорду, може ли Оле да "преживи" пети пораз у Премијер лиги

РТС 20.11.2021

Фудбалери Манчестер јунајтеда забележили су и пети пораз 4:1, уз црвени картон за Харија Мегвајера. Стивен Џерард дебитовао победом на клупи Астон Виле, "ватромети" у Барнлију и Њукаслу. Норич поново победио, Вулвси бољи од Вест Хема.

Никако "ђаволи" да се врате у победничку серију, у 12. колу Премијер лиге бољи од Јунајтеда био је Вотфорд 3:1 (2:0). "Стршљенови" су били далеко бољи ривал од изабраника Олеа Гунара Солскјера кога само чудо може да задржи на клупи манчестерског великана. Клаудио Ранијери зна како да води велике утакмице, а Вотфорд је осиграо готово савршено прво полувреме. Исмаила Сар је већ у 11. минуту промашио пенал за домаће, које то није омело да наставе са нападима ка