Trener Fejenorda pred gostovanje u Humskoj Bivši igrač Zvezde mi pomaže protiv Partizana!

Alo 09.03.2022

Trener Fejenorda Arne Slot, i te kako je poznat Partizanu jer je sa AZ Alkmarom pre dve godine eliminisao crno-bele, u jednom od težih poraza u istoriji kluba iz Humske

Tog novembra 2019. godine je Partizan u Hagu vodio rezultatom 2:0 do 88. minuta i imao igrača više, a onda je za pet minuta primio dva gola, remizirao i zbog toga ostao bez, već viđenog, proleća u Ligi Evrope. Slot se ponovo vratio u Beograd, ali kao trener Fejenorda sa kojim će se suprotstaviti Partizanu u dvomeču osmine finala Lige konferencija. Pred prvi meč u Humskoj (četvrtak, 18.45), holandski stručnjak se nije prisećao prethodnog susreta sa srpskim timom,